Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Kup na raty

mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00zł do 10000000.00złNota prawna
Nota prawna:
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać mPożyczkę. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe ( potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegóły znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Prezentujmy atrakcję kulinarną rodem ze Szwajcarii Raclette. Wyborny smak topionego sera oraz sposób jego podania integruje biesiadników łącząc rozkosze podniebienia z przyjemnością kulinarnej zabawy. Goście zebrani przy stole stają się aktorami kreującymi smaczną i niepowtarzalną atmosferę.
Raclette wywodzi się z Wallis w Szwajcarii i podobno ma już ponad 400 - letnią historię. Legenda głosi, że biedni drwale, przez przypadek, odkryli wyborny smak topionego sera. Nazwa raclette pochodzi od francuskiego słowa „racler” co znaczy zdrapywać.
Raclette / Pizza grill dla 6 osób.
- 230 V / 50 Hz / 1400 W
- regulacja temperatury (termostat)
- wymiary: 46 x 16 x 21,5 cm
- 3 grzałki
- postawa w kolorze czerwonym wykonana z aluminium malowanego proszkowo
- dostępne inne kolory: czarny i biały
- 6 specjalnych, „nieprzywieralnych” tacek oraz 6 szpatułek
- gwarancja 2 lata
Katalog Spring jest tutaj.
Produkcja: Spring (Niemcy / Szawajcaria) www.spring24.pl